Розклад автобусів по маршруту Полтава-Кременчук через Миргород в 05:20

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Кременчук через Миргород в 05:20

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Кременчук (через Миргород)05:2008:05щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Поділ, Великобагачанський район06:23
Сагайдак06:36
Чорнобаї06:39
Луці06:43
Дем'янки06:45
Низова Яковенщина06:48
Яковенщина-Горова06:50
Велика Бузова06:52
Мала Бузова06:55
Цьови, поворот06:59
Хвощове, поворот07:00
Вишневе, поворот07:02
Шишаки07:0507:10
Великий Перевіз07:18
Баранівка, поворот07:22
Великі Сорочинці07:35
Миргород08:05

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *