Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 05:50

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 05:50

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Шишаки05:5007:15щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Абазівка06:23
Циганське06:36
Кукобівка, поворот06:39
Решетилівка, поворот06:43
Глибока Балка06:45
Лобачі06:48
Поділ06:39
Огирівка06:52
Федунка06:55
Соснівка06:59
Бухуни07:00
Хвальки07:01
Яреськи07:10
Яреськи, станція07:12
Шишаки07:1507:10

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *