Розклад автобусів по маршруту Полтава-Баранівка через Шишаки в 07:30

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Баранівка через Шишаки в 07:30

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Баранівка07:3009:35Пн., Пт.-Нд.
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Супрунівка07:44
Аеропорт07:47
Абазівка07:53
Циганське08:00
Кукобівка, поворот08:10
Решетилівка, поворот08:21
Білоконі08:30
Покровське08:34
Кривки08:39
Потеряйки08:46
Нова Михайлівка08:49
Молодиківщина08:53
Тищенки08:58
Науменки09:02
Григорівщина09:07
Шишаки09:20
Великий Перевіз09:28
Баранівка09:35

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *