Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 05:55

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 05:55

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Шишаки05:5508:05щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Тахтаулове06:16
Сем'янівка06:18
Нафтовик06:21
Петрівка, поворот06:24
Бричківка, поврот06:26
Сорочин Яр06:28
Стасі, поврот06:31
Проні06:38
Диканька06:50
Василівка06:56
Марченки07:02
Попівка07:05
Балясне07:10
Дейнеківка07:12
Нелюбівка07:16
Гоголеве, поворот07:23
Коляди07:25
Пришиб07:29
Книші07:33
Першотравневе07:36
Самари07:39
Великий Перевіз, поворот07:45
Шишаки08:05

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *