Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 09:55

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 09:55

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Шишаки09:5511:40щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Абазівка10:07
Циганське10:13
Кукобівка, поворот10:20
Решетилівка, поворот10:27
Глибока Балка10:33
Лобачі10:37
Поділ10:52
Огирівка10:56
Федунка11:11
Соснівка11:16
Бухуни11:18
Хвальки11:20
Яреськи11:30
Яреськи, станція11:35
Шишаки11:40

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *