Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 14:45

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 14:45

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Шишаки14:4516:55щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Тахтаулове15:09
Сем'янівка15:10
Нафтовик15:12
Петрівка, поворот15:14
Бричківка, поврот15:15
Сорочин Яр15:16
Стасі, поврот15:18
Проні15:25
Диканька15:40
Василівка15:47
Марченки15:54
Попівка15:57
Балясне16:02
Дейнеківка16:04
Нелюбівка16:08
Гоголеве, поворот16616
Коляди16:18
Пришиб16:22
Книші16:26
Першотравневе16:29
Самари16:32
Великий Перевіз, поворот16:39
Шишаки16:55

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *