Розклад автобусів по маршруту Полтава-Яреськи через Шишаки в 08:35

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Яреськи через Шишаки в 08:35

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Яреськи (через Шишаки)08:3510:20Щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Абазівка08:48
Циганське08:55
Кукобівка, поворот09:02
Решетилівка, поворот09:09
Глибока Балка09:17
Лобачі09:20
Поділ09:36
Сагайдак09:46
Чорнобаї09:48
Гончарі09:50
Луці09:52
Дем'янки09:53
Ліщани09:54
Низова Яковенщина09:55
Яковенщина-Горова09:56
Велика Бузова09:57
Мала Бузова09:58
Цьови, поворот10:02
Хвощове, поворот10:03
Григорівщина10:04
Вишневе, поворот10:05
Товсте10:06
Ходосиха10:07
Шишаки10:10
Яреськи10:20

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *