Розклад автобусів по маршруту Полтава-Яреськи через Шишаки в 13:10

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Яреськи через Шишаки в 13:10

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Яреськи (через Шишаки)13:1014:48Щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Абазівка13:22
Циганське13:30
Кукобівка, поворот13:38
Решетилівка, поворот13:45
Глибока Балка13:53
Лобачі13:56
Поділ14:00
Сагайдак14:10
Чорнобаї14:13
Гончарі14:15
Луці14:17
Дем'янки14:18
Ліщани14:18
Низова Яковенщина14:19
Яковенщина-Горова14:20
Велика Бузова14:21
Мала Бузова14:23
Цьови, поворот14:27
Хвощове, поворот14:28
Григорівщина14:29
Вишневе, поворот14:31
Товсте14:32
Ходосиха14:34
Шишаки14:38
Яреськи14:48

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *