Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 14:50

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Шишаки в 14:50

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Шишаки14:5016:15щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Абазівка15:00
Циганське15:06
Кукобівка, поворот15:15
Решетилівка, поворот15:21
Глибока Балка15:29
Лобачі15:32
Поділ15:39
Огирівка15:42
Федунка15:55
Соснівка15:59
Бухуни16:00
Хвальки16:01
Яреськи16:10
Шишаки16:15

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *