Розклад автобусів по маршруту Полтава-Яреськи через Шишаки в 18:05

Розклад автобусів по маршруту Полтава-Яреськи через Шишаки в 18:05

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Маршрут автобусаЧас прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктРозкладКВИТКИ
Полтава-Яреськи (через Шишаки)18:0520:10Щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПримітки
Абазівка18:17
Циганське18:23
Кукобівка, поворот18:30
Решетилівка, поворот18:36
Глибока Балка18:45
Лобачі18:48
Поділ19:00
Сагайдак19:10
Чорнобаї19:12
Гончарі19:14
Луці19:16
Дем'янки19:17
Ліщани19:17
Низова Яковенщина19:18
Яковенщина-Горова19:19
Велика Бузова19:20
Мала Бузова19:23
Цьови, поворот19:27
Хвощове, поворот19:27
Григорівщина19:27
Вишневе, поворот19:29
Товсте19:29
Ходосиха19:30
Шишаки19:40
Яреськи20:10

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *