Розклад автобусів по маршруту Харків-Одеса через Полтаву в 17:45

Розклад автобусів по маршруту Харків-Одеса через Полтаву в 17:45

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Час прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктЧас в дорозіРозкладКВИТКИ
Харків-Одеса (через Полтаву)17:4505:3011 год. 55 хв.щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПриміткиКВИТКИ
Градизьк20:00 КУПИТИ КВИТОК
Іркліїв20:45 КУПИТИ КВИТОК
Золотоноша21:00 КУПИТИ КВИТОК
Черкаси21:30 КУПИТИ КВИТОК
Сміла22:30 КУПИТИ КВИТОК
Шпола23:20 КУПИТИ КВИТОК
Звенигородка00:00 КУПИТИ КВИТОК
Тальне00:50 КУПИТИ КВИТОК
Умань02:00 КУПИТИ КВИТОК
Одеса05:30

Дістатись до Одеси з Полтави також можна поїздами, які відправляються зі станції Полтава-Південна:

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *