Розклад автобусів по маршруту Волгоград-Одеса через Полтаву в 09:00

Розклад автобусів по маршруту Волгоград-Одеса через Полтаву в 09:00

Центральний автовокзал Полтавы

Автостанція-1

м. Полтава, ул. Великотирнівська, 7

тел. довідкової: (0532) 68-00-00, (095) 228-00-00, (096) 228-00-00

Час прибуття на АСЧас відправлення з АСЧас прибуття в кінцевий пунктЧас в дорозіРозкладКВИТКИ
Волгоград-Одеса (через Полтаву)09:0020:5511 год. 55 хв.щоденно
Слідування через населені пункти:
Найменування населеного пунктуЧас прибуттяЧас відправленняПриміткиКВИТКИ
Кременчук11:00 КУПИТИ КВИТОК
Олександрія12:50 КУПИТИ КВИТОК
Знам'янка13:30 КУПИТИ КВИТОК
Кропивницький14:20 КУПИТИ КВИТОК
Миколаїв17:50
Херсон19:00 КУПИТИ КВИТОК
Коблеве19:15
Нова Каховка19:35
Скадовськ20:05
Одеса20:55

Дістатись до Одеси з Полтави також можна поїздами, які відправляються зі станції Полтава-Південна:

УВАГА: в розкладі можуть бути зміни, докладніше уточнюйте в довідковій автовокзалу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *